Slide background   Tarımsal Üretim Danışmanlığı   Detaylı Bilgi >> 
Slide background   Sera ve İnşaat   Detaylı Bilgi >> 
Slide background   Proje ve Danışmanlık  Detaylı Bilgi >> 
Slide background   İthalat - İhracaat   Detaylı Bilgi >> 
   HAKKIMIZDA

Kurumsal > Hakkımızda

Yatırım Danışmanlık ve Taahhüt

Artcan Sera Teknolojileri Petrol San. ve Tic. Lt. Şti.

Artcan profesyonel ve uzman kadrosuyla yatırımcılara modern tarım özellikle yüksek teknolojik seracılık konusunda fizibilite aşamasından yatırımın gerçekleşmesine – üretim ve pazarlama süreçlerine kadar modern çözümler sunar.

 

Yatırımcıya yatırım yapılacak yerin belirlenmesi, mevcut yerlerin ayrı ayrı değerlendirilip avantaj ve dezavantajlarının raporlanması. İklim ve meteorolojik verilerin analizi, bölgenin ekonomik ve demografik yapısının incelenmesi, Pazar koşullarının araştırılması ve raporlanması gerçekleştirilir.

 

Tüm bu veriler ışığında yatırım kararı verilmesinde belirleyici rol oynar. Yatırım yapılacak bölgeye ilişkin uygun teknolojinin belirlenmesini, üretim ve Pazar koşullarına uygun üretilecek ürün çeşidinin seçimini sağlar.

Üretilen ürünlerin pazarlanması noktasında yatırımcıya danışmanlık yapar ve işletmenin pazarlama departmanını oluşturur.

 

Üretimdeki teknik ekibin eğitimini gerçekleştirir. Üretim aşamasında donanımlı ve profesyonel ziraat mühendisleri ile üretim danışmanlığı yapar.

 

Yatırım Danışmanlık ve Taahhüt

MİSYONUMUZ

Artcan Profesyonel, yenilikçi ve geleceği irdeleyen kadrosuyla, yatırımcılarına modern teknolojinin sağladığı imkanlardan yararlanarak en doğru projeleri üretmeyi kendisine temel ilke edinmiştir.

 

Artcan ; Sektörde bilgi, beceri, yöntem ve sahip olduğumuz deneyimlerimizle özgün çözümler sunmak, yatırımdan-üretime;üretimden-pazara yatırımcılarına komplike çözümler üreten bir şirkettir.